Świąteczna oferta słodyczy Colian

Autor: pr 8 października 2014 09:41

Świąteczna oferta słodyczy Colian

Firma Colian przygotowała specjalną edycję słodyczy na Boże Narodzenie. Oferta zawiera produkty sztandarowych marek firmy - Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Jeżyki oraz Mella. Obejmuje produkty dedykowane dzieciom, dorosłym i wyroby w standardowej szacie graficznej.

Świąteczną ofertę dla dorosłych tworzą praliny, w tym Śliwka Nałęczowska w czekoladzie i Wiśnie w likierze. Nie zabrakło w niej czekoladek z aksamitnymi, alkoholizowanymi nadzieniami, m.in.: Czekoladowe Tajemnice, Czekoladki z Klasą, Złote Czekoladowe Kreacje, Pistachio, Złota Malaga, Caffe i Chocolate Creations. Kolejną propozycję stanowią puszyste pianki Rajskie Mleczko o smaku waniliowym, cukierki Toffino i galaretki w czekoladzie Mella, oferowane w czterech owocowych smakach. Opakowania produktów zyskały specjalną grafikę z motywem złotej bombki. Dzięki eleganckiej szacie graficznej będą stanowiły efektowną ozdobę świątecznego stołu.

Bożonarodzeniowa propozycja dla dzieci obejmuje czekolady marki Goplana: Alpejską i Truskawkową, figurki z nadzieniem karmelowym: Mikołaj, Renifer i Bałwanek, czekoladki L'Amour, galaretki Jolly Baby z nadzieniem oraz cukierki Krówka Mleczna i Mister Ron. Opakowania produktów dedykowanych dzieciom zdobią świąteczno-zimowe akcenty, z dominującym wizerunkiem Mikołaja i renifera.

Ofertę świąteczną uzupełniają słodycze wpisujące się w wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia: kultowe czekolady Oryginalna Mleczna i Klasyczna Gorzka Goplana, unikatowe ciastka Jeżyki oraz bakalie w czekoladzie Jutrzenka. Na wagę dostępne są czekoladki: Świątecznie Zakręcone, Trufle Świąteczne, Gwiazdkowy Mister Ron i Trufla Choinkowa.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • chocobox 2014-10-15 12:03:44

    Okres świąteczny jest najbardziej pracowitym sezonem dla producentów czekolady. Wiem o tym gdyż pracuję w czekoladkach chocobox. Tam też co roku wprowadza się nowe produkty dla dzieci i dorosłych. należy jednak uważać, aby czekoladki dla dzieci nie zawierały alkoholu - przynajmniej w dużych ilościach bo mogą być z tego kłopoty.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane