PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Świąteczna reklama Allegro z dziadkiem, który uczy się angielskiego

Autor: pr 29 listopada 2016 09:38

Świąteczna reklama Allegro z dziadkiem, który uczy się angielskiego fot. materiały prasowe

Allegro wypuszcza dziś świąteczną reklamę, która bardziej kojarzy się z krótkometrażowym filmem, niż komercyjnym spotem. Za realizację odpowiada niezależna agencja reklamowa Bardzo.Mimo, że nie występuje w niej Mikołaj, ani renifery, świąteczna reklama Allegro, która od dziś pojawia się w telewizji i Internecie, to prawdziwa „opowieść wigilijna”. Przede wszystkim dlatego, że w filmowy sposób opowiada wzruszającą historię zwykłego człowieka.

To już szósta realizacja, jaką agencja Bardzo przygotowała dla marki Allegro w ramach kontynuacji kampanii „Czego szukasz”.

Bartłomiej Nowak, dyrektor zarządzający Bardzo, podkreśla, że kampania od początku demonstruje dość przełomowe na polskim rynku reklamowym podejście.

– Nie koncentrujemy się w niej na produkcie, ale na pokazywaniu jak funkcjonuje on w życiu użytkownika. Zamiast dosłowności są więc subtelne odniesienia, które kojarzą się z Allegro – mówi Nowak.

Hubert Stadnicki, właściciel i Dyrektor Kreatywny agencji przekonuje, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim doskonała współpraca z osobami odpowiedzialnymi za marketing w Allegro. Szalenie istotna jest także praca z najlepszymi w branży, jak Jesper Ericstam, który wyreżyserował spot świąteczny oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie procesu twórczego i produkcyjnego. Dotyczy to zarówno scenariusza tworzonego w agencji jak i preprodukcji, pracy na planie oraz postprodukcji.

– Na przykład szukając muzyki do spotu świątecznego z zeszłego roku, przesłuchaliśmy ponad tysiąc utworów – mówi Stadnicki.

Bardzo współpracuje z Allegro od połowy 2014 roku, odpowiada za strategię, scenariusze i kreację wszystkich spotów. Za kreację świątecznej reklamy Allegro odpowiada Ania Kowalczyk-Nowak, Creative Group Head Bardzo i Hubert Stadnicki. Konsultantem strategicznym przy trzech ostatnich produkcjach był Antoni Trela.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • admin 2016-11-29 10:26:21

  e-sprawdz-punkty-karne.pl/  Sprawdź stan punktów karnych! Nie jeździj na nieswiadomce!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,70

 • Śr

  1,25

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane