Świeżaki w ramówce TVN-u

Autor: pr 13 września 2017 15:11

15 września br. popularne maskotki dostępne w sieci sklepów Biedronka zadebiutują tuż przed godziną 19:00 na antenie stacji TVN w zupełnie nowej roli – jako bohaterowie Teatrzyku Świeżaków.

Ich zabawne, a czasem wzruszające przygody widzowie poznają w kolejnych 12 odcinkach.
W każdej odsłonie przedstawienia Świeżaki będą występować jako pacynki – głosu użyczą im dzieci, które bawią się w teatr. Pluszaki wcielą się w role ze znanych sztuk, takich jak np. „Romeo i Julia” czy „Piotruś Pan”, oczywiście w wersji dla najmłodszych. W poczynaniach dzieci i maskotek udział wezmą również dorośli bohaterowie, których działania staną się czasem powodem do śmiechu. Teatrzyk jest kolejnym krokiem Biedronki na rzecz promowania w przystępny sposób warzyw i owoców jako ważnego składnika codziennej diety.

Kolejne odcinki Teatrzyku Świeżaków będą emitowane do 26 września, codziennie przed godziną 19:00. Każdy z nich potrwa minutę. Po wieczornej premierze w telewizji będzie można je również obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube sieci Biedronka, gdzie już dziś dostępny jest spot zapowiadający Teatrzyk.

Kampanię zrealizowała agencja Duda Polska. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • WIELKI PAn 2017-09-18 23:40:48

    BURAKI-JACYNKI dla JANUSZA i GRAŻYNKI!!!!!!

  • Powlutka z Poznania 2017-09-13 21:48:20

    A będzie nowość BURAK-JACYNEK? Taki dla psiaków w myśl hasła "Każda psina chce Buraka-Jacyna". Może być też "Buraki-Jacynki dla całej Rodzinki"

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane