Świeże Soki Cymes rozpoczynają kampanię z udziałem Weroniki Książkiewicz

Autor: pr 17 lutego 2017 12:55

Świeże Soki Cymes rozpoczynają kampanię z udziałem Weroniki Książkiewicz Fot. mat. pras.

17 lutego rusza kolejna kampania marki Świeżych Soków “Cymes” produkowanych przez firmę Victoria Cymes. Ambasadorką marki została aktorka Weronika Książkiewicz, którą zobaczymy w spotach telewizyjnych i billboardach sponsorskich. Kampania telewizyjna będzie wspierana działaniami w prasie, internecie i aktywacjami w mediach społecznościach.

Hasło kampanii: “Łyk słońca na każdą pogodę” przypomina, że świeże soki, które dzięki Victorii Cymes trafiają do sklepowych lodówek, są doskonałym źródłem energii, niezbędnej do tego, aby cieszyć się życiem i doceniać jego dobre strony w każdych okolicznościach. Sięganie po świeży sok, pełen witamin i minerałów, może stać się codziennym gestem, dzięki któremu życie nabiera kolorów. W reklamie pojawią się Świeże Soki Cymes z polskich warzyw i owoców, w wariantach: Marchew, Marchew-Seler, Jabłko.

Kampania startuje 17 lutego w kanałach ogólnopolskich telewizji (spoty 15 s. i billboardy sponsorskie 8 s.). Będą ją wspierać działania PR, online i aktywności w social mediach. W sklepach pojawią się nowe materiały POS z wizerunkiem Weroniki Książkiewicz. Kreację i spot przygotowała agencja MK Group, kampanię TV zaplanował i zakupił dom mediowy U2.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • wrrr 2017-02-17 21:04:30

  Super popieram ! Nie to co Welman Okrasa !! Nie nawidzę ich za Szwabskie reklamy i nabijanie im kasy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  11,49

 • Śr

  6,86

 • Min

  3,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane