PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Świtalski i Synowie buduje sieć ogólnopolskich pasaży handlowych

Autor: dlahandlu.pl 15 września 2010 15:20

Świtalski i Synowie buduje sieć ogólnopolskich pasaży handlowych

Poznański inwestor, firma Świtalski & Synowie zbuduje ogólnopolską sieć pasaży handlowych Mini Park w miastach powiatowych na terenie całej Polski. W obiektach Mini Park znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.

- Naszym strategicznym celem na najbliższe lata jest budowa silnej i rozpoznawalnej marki sieciowej Mini Park - mówi Tomasz Jurga, członek zarządu firmy Świtalski & Synowie. Nasz nowy produkt jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój rynku nieruchomości komercyjnych i zmieniające się potrzeby sieci handlowo-usługowych. Jednocześnie wpisuje się w potrzeby miast powiatowych, w których wciąż jest popyt na funkcjonalne i przyjazne klientowi powierzchnie handlowe - dodaje. - Jesteśmy przekonani, że warunki jakie oferujemy naszym partnerom m.in. bazę lokalizacji na terenie całego kraju oraz jednolity format obiektów, umożliwią im szybki rozwój i sukces biznesowy - dodaje Jurga. Mini Parki będą powstawały na osiedlach mieszkaniowych, przy głównych ulicach miast. Będą się składać z kilku do kilkunastu powtarzalnych modułów o powierzchni 60 mkw. Dzięki takiej formule będzie można je ze sobą łączyć w zależności od potrzeb najemcy. Obiekty nie będą posiadały powierzchni wspólnych, każdy z lokali będzie miał odrębne wejście. Koncepcja obiektu zakłada dedykowanie kilku miejsc parkingowych dla każdego lokalu.

Pasaże handlowe Mini Park, to kolejny produkt handlowy firmy Świtalski & Synowie po sieci handlu hurtowego Eurocash, sklepach dyskontowych Biedronka i sieci sklepów typu convenience store Żabka. Wkrótce ruszy budowa pierwszych pasaży w Słupsku, Bytomiu, Żorach i Tomaszowie Mazowieckim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane