PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sybil Development w upadłości, działki z budynkami wystawione na sprzedaż

Autor: www.dlahandlu.pl 30 września 2013 10:03

Postawione w stan upadłości likwidacyjnej przedsiębiorstwo Sybil Development w Nadarzynie, w skład którego wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 200 929 mkw. wraz z posadowionymi na nich dwoma budynkami handlowymi, wystawione zostało na sprzedaż.

Na licytację zostanie wystawione przedsiębiorstwo Sybil Development w Wolicy (gm. Nadarzyn) będące w upadłości likwidacyjnej, z wyłączeniem środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych i w kasie spółki. W skład przedsiębiorstwa wchodzi działka o powierzchni 83 439 mkw. wraz z budynkiem „F" (24 310 mkw.), a także działka o powierzchni 117 490 mkw. wraz z budynkiem „E" (18 369 mkw.). Cena wywoławcza to 69 mln zł. Za zarządzanie majątkiem przedsiębiorcy odpowiada Syndyk Wojciech Makuć.

- Inwestycja wystawiona na sprzedaż znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Maximus, co sprawia, że obiekt jest doskonałym miejscem dla handlu zintegrowanego - mówi Syndyk Wojciech Makuć. - Sybil Development może pełnić funkcję zarówno parku rozrywkowego, Aquaparku, parku przemysłowego, centrum logistycznego, składu, czy magazynu. Pełna infrastruktura, po dokonaniu dodatkowych inwestycji, pozwala również na prowadzenie działalności hotelowo-gastronomicznej, centrum konferencyjno-wystawienniczego czy nawet biur administracji - dodaje W.Makuć.

Sybil Development znajduje się w gminie Nadarzyn, niecałe 25 km od centrum Warszawy. Zaletą inwestycji jest lokalizacja bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 łączącej Wrocław z Białymstokiem oraz w pobliżu centralnych szlaków komunikacyjnych ułatwiających dojazd niemal z każdego miejsca w Polsce. Łatwość dotarcia do obiektu gwarantuje położenie w bezpośrednim sąsiedztwie dobrze rozpoznawalnego i znanego centrum handlowego Maximus. Zespół budynków dysponuje parkingiem na ponad 2000 samochodów. W zasięgu oddziaływania obiektu znajduje się 10 mln mieszkańców.

Termin składania ofert upływa 12 listopada 2013 r.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane