Sylwia Bilska dyrektorem zarządzającym PayU, Aster Papazyan przechodzi do grupy Integer

Autor: dlahandlu.pl/pr 27 sierpnia 2015 10:40

Od 1 września Sylwia Bilska, dotychczas dyrektor marketingu PayU na Europę Środkowo-Wschodnią, obejmie stanowisko commercial directora PayU Central Europe i dołączy do składu zarządu spółki. Zastąpi tym samym Astera Papazyana, który przechodzi do zespołu easyPack z grupy Integer.

Sylwia Bilska ma ponad 15-letnie doświadczenie na stanowiskach C-Level w marketingu, sprzedaży i strategii w obszarze dóbr konsumenckich, branży eCommerce oraz usług B2B i B2C, zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i rozwijających się.

W swoim dorobku ma liczne sukcesy w zarządzaniu kompleksowymi i strategicznymi zagadnieniami biznesu, jak i w egzekucji P&L na poziomie pojedynczego kraju i grupy krajów. Tworzyła strategie rozwoju i odpowiadała za rezultaty marek takich jak AVON, Philip Morris, Oriflame czy Ad Agencies.

Jako Dyrektor Marketingu PayU na Europę Środkowo-Wschodnią, Sylwia Bilska budowała wartość spółki i marki PayU - lidera płatności elektronicznych z grupy Naspers, czyli jednej z 10 największych firm eCommerce na świecie. W ostatnich miesiącach przeprowadziła globalny proces rebrandingu PayU w 16 krajach. Promuje zmiany i zachowania nastawione na innowacyjne rozwiązania, rozwój biznesu oraz osiąganie wyników finansowych.

Główna działalność PayU skupia się na dostarczaniu usług płatniczych dla e-biznesów. Lider rynku e-płatności zwiększa jednak także swoje zaangażowanie w budowanie relacji z klientami indywidualnymi.

Dyrektorem zarządzającym odpowiedzialnym za przygotowanie i rozwój produktu konsumenckiego został Wojciech Czajkowski, do niedawna dyrektor zarządzający PayU w Polsce. Jednocześnie Wojciech Czajkowski obejmie także funkcję w zarządzie PayU S.A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,93

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane