PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sympatic chce wejść do sieci handlowych

Autor: pr,www.dlahandlu.pl 23 lutego 2016 09:11

Jardin Rich, producent landrynek smakowych, uruchomił zakład w Suchedniowie. Inwestycja za ponad 2 mln zł, gdzie pracę znajdzie docelowo około 50 pracowników, przełoży się na produkcję 300 tys. puszek miesięcznie. Pierwsze zamówienia jadą do USA. W Polsce landrynki pod marką Jardin Riche pojawią się m.in w sieciach Top Market, Monita8 i Społem.

Nowe landrynki smakowe Jardin Riche (Bogaty Ogród), wyprodukowane z zakładzie w Suchedniowie mają pojawić się w sklepach już pod koniec lutego. Początkowo produkcja wyniesie 200-300 tys. puszek a później 1 mln puszek miesięcznie.

Moce produkcyjne zakładu mają możliwość produkcji 1 mln puszek miesięcznie. Teraz koncentrujemy się na budowie sieci dystrybucji i zamówieniach. Nie ograniczymy się jednak jedynie do produkcji własnych produktów – zapowiada Jędrzej Szynkarczuk, prezes Sympatic, firmy dystrybucyjnej, wyłącznego partnera Jardin Rich w UE.

Zgodnie z danymi KPMG, Polska ma ponad 3% udział w całkowitej sprzedaży detalicznej segmentu wyrobów cukierniczych Unii Europejskiej.

Przedstawiciele firmy Jardin Rich nie wykluczają wykorzystania mocy produkcyjnych linii w Suchedniowie koło Kielc do produkcji usługowej (marek własnych sieci).

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane