PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Syndyk wystawia na sprzedaż wyposażenie po sklepach Marcpol

Autor: www.dlahandlu.pl 28 września 2016 13:30

Syndyk masy upadłość Marcpol S.A. w upadłości z siedzibą w Łomiankach zaprosił do udziału w rokowaniach dotyczących możliwości nabycia wyposażenia sklepów MarcPol.

W skład przedmiotu rokowań wchodzą między innymi:

- Meble, wyposażenie i urządzenia biurowe oraz meble sklepowe, tj.: komputery stacjonarne, monitory, drukarki, biurka i szafy drewniane, krzesła biurowe obrotowe, urządzenia wielofunkcyjne, zestawy regałów warzywnych, wózki i koszyki klientowskie, regały i podesty ekspozycyjne, boksy kasowe, wagi handlowe, klimatyzatory sufitowe, drabiny aluminiowe, drukarki fiskalne.
- Wózki widłowe, wózki paletowe, regały magazynowe, trawersy regału, nogi regałowe, półki regałowe.
- Meble i wyposażenie kuchenne, maszyny i profesjonalne akcesoria piekarnicze, tj.: krajalnice automatyczne, krajalnice ręczne, krajalnice do pieczywa, stoły do ryb, lady chłodnicze cukiernicze, opiekacze do kurczaków, szafy do rozrostu pieczywa, piece do pieczenia, wilki do mięsa, łuskarki do lodu, stoły nierdzewne.

Oferty cenowe należy składać w formie papierowej na adres Kancelarii Syndyka: Al. Komisji Edukacji Narodowej 55 lok. 27, 02-797 Warszawa. Szczegółowa lista wyposażenia znajduje się m.in. na stronie internetowej sieci MarcPol.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane