System ERP w Cross Jeans

Autor: pr 27 maja 2015 13:09

Szybki rozwój zagranicznych oddziałów firmy Cross Jeans wywołał duży wzrost potrzeb dotyczących systemów IT i narzędzi do raportowania. Oddziały w Polsce i w Niemczech prawie równolegle podjęły decyzję o wdrożeniu systemu Microsoft Dynamics NAV jako nowego narzędzia ERP. W Polsce partnerem wdrożeniowym została firma IT.integro.

Stosunkowo szybko projekt wdrożenia Microsoft Dynamics NAV zaczął jednak zmieniać swój planowany początkowo przebieg. Głównym czynnikiem prowadzącym do zmian były wymagania oddziałów w zakresie raportowania.

- Najpierw w polskim oddziale zaszły dość duże zmiany organizacyjne, które uniemożliwiły raportowania do centrali. Z tego powodu zamiast wdrożenia systemu ERP Microsoft Dynamics NAV, oddział podjął decyzję o wcześniejszym wdrożeniu narzędzia do raportowania (Business Intelligence) Targit. Bardzo duże usprawnienia w obszarze raportowania w Polsce doprowadziły z kolei do decyzji o wdrożeniu narzędzia Targit również w oddziale w Niemczech. Wdrożenie narzędzia do raportowania w Niemczech wywołało natomiast potrzebę ustandaryzowania danych w obu oddziałach. Ma to ułatwić proces wdrożenia narzędzia do raportowania dla całej grupy - wyjaśnia firma.

Cross Polska Sp. z o.o. jest oddziałem tureckiej firmy Cross Jeans Corporation istniejącej od 1939 roku z siedzibą w Istambule. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży dżinsowej i casual na teren Niemiec, Polski, Czech i Słowacji. Polski oddział Cross Jeans rozpoczął działalność w 1991 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • JanuszK 2015-08-25 13:43:15

  Ja z kolei polecam Graphcom i system Comarch ERP XL. Jeszcze przed wdrożeniem systemu Graphcom przeprowadził dla nas audyt korzyści, który wykazał na jakie korzyści możemy liczyć po wdrożeniu systemu. Audyt pokazał dokładnie na jakie oszczędności czasu i pieniędzy mozemy liczyć dzięki zautomatyzowaniu procesów w firmie. Dodatkowo jako jedyny zagwarantował nam zwrot z inwestycji w system ERP: graphcom.pl

 • kontakt@kamee.pl 2015-05-28 16:19:09

  Szkoda, że zbyt rzadko porusza się temat korzyści po 6/ 12 / 24 miesiącach po wdrożeniu systemu CRM ERP. Mam na myśli twarde dane o wzroście efektywności.

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani temat to zapraszam do kontaktu,

  Zespół kamee.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,24

 • Min

  3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5083

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane