Szansa na nowy obiekt handlowy w Szubinie

Autor: express.bydgoski.pl 3 listopada 2014 10:08

Z jednej strony, nowy obiekt może szkodzić interesom szubińskich handlowców, z drugiej strony - propozycja prywatnego inwestora to szansa na nowy parking i zagospodarowanie dotychczas zaniedbanego terenu. Radni mają dylemat - podaje express.bydgoski.pl.

Burmistrz wraz z zastępcą, radni z Komisji Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Ładu i Porządku Publicznego oraz pozostali zainteresowani z Rady Miejskiej spotkali się z prywatnym inwestorem w sprawie zagospodarowania działki na terenie pomiędzy bankiem PKO, a kościołem pod wezwaniem świętego Andrzeja Boboli w Szubinie. Już wcześniej burmistrz Ignacy Pogodziński poinformował o pojawieniu się firmy zainteresowanej tym miejscem, która ma plan, by postawić tam budynek o charakterze handlowym, przy którym powstałby też parking. Gmina natomiast zrobiłaby zatoczki autobusowe - jedną przy nowym parkingu, drugą po przeciwnej stronie ulicy.

 

Obiekt w Szubinie miałby około 1000 metrów kwadratowych i byłyby to trzy lokale po około 300 metrów każdy.

Na razie nie podjęto żadnych wiążących decyzji, chociaż radni w większości zgodzili się ostatecznie z tym, że taka inwestycja to duża szansa na szybkie zagospodarowanie tego terenu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,80

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane