Szansa na porozumienie w Tesco - związkowcy zrewidowali postulaty

Autor: Solidarność Tesco, dlahandlu.pl 17 lipca 2017 09:30

12 lipca w Krakowie odbyła się druga tura negocjacji w ramach sporu zbiorowego, który nadal trwa w Tesco. Pracodawca poprosił o czas na dokonanie obliczeń ewentualnych podwyżek i analizę. Kolejne spotkanie odbędzie się 23 sierpnia 2017 r.

W pierwszej części spotkania obecna była dyrektor personalna sprzedaży detalicznej w Europie Środkowej Elżbieta Gołąb oraz dyrektor zarządzający Tesco Polska Martin Behan.

Podczas spotkania omówiono wyniki finansowe spółki oraz stanowiska stron sporu. Pracodawca przedstawił propozycję ws. postulatów dot. podwyżki wynagrodzeń, "Solidarność" przedstawiła zrewidowane postulaty związkowe.

Ponadto, związki zawodowe działające w Tesco poinformowały, że 12 lipca 2017 r., w Sądzie Apelacyjnym w Łodzi, zapadł prawomocny wyrok ws. Magdaleny Zydler, z-cy Przewodniczącej NSZZ "Solidarność"przy Tesco Polska. Decyzją Sądu została ona przywrócona do pracy. 

Przypominamy, że 27 marca 2015 r., Magdalena Zydler została wyrzucona z pracy z powodu rzekomego ujawnienia poufnych informacji przedsiębiorstwa oraz korzystanie z narzędzi dostarczonych przez pracodawcę w celach innych niż służbowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • manager 2017-07-18 13:14:34

  brawo Ela, kolejny przegrany proces. Słabo oj słabo

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,89

 • Śr

  1,27

 • Min

  0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane