PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Szczecin został centrum usług księgowych Metro Group. Jednym z trzech na świecie

Autor: www.dlahandlu.pl 24 lutego 2012 13:36

Szczecin został centrum usług księgowych Metro Group. Jednym z trzech na świecie

Spółka Metro Services Poland otworzyła w Szczecinie swoje biura. Będzie ona zapewniać obsługę finansowo-księgową marek Metro Group, takich jak: Metro / Makro Cash & Carry, a także hipermarketów Real. Oddział zlokalizowany jest przy ul. Ku Słońcu 67, obok centrum handlowego Ster i jest jednym z trzech na świecie centrum usług księgowych, obsługujących transakcje Metro Group.

Metro Services Poland stanie się docelowo profesjonalnym centrum serwisowym, które będzie kontynuowało działania ciągłego doskonalenia procesów i usług. Wraz z otwarciem siedziby firmy w Szczecinie, spółka zatrudniła już pierwsza grupę specjalistów, którzy będą brali udział w początkowych etapach wdrożenia czynności operacyjnych. Do 2014 roku Metro Services planuje zwiększyć zatrudnienie do 250 osób.

Realizację pomysłu na stworzenie centrów usług wspólnych Metro Group zainicjowało w 2011 roku. Ich stworzenie ma na celu ujednolicenie oraz standaryzację procesów administracyjnych, co w konsekwencji pozwoli na osiągniecie większej elastyczności oraz przejrzystości działań.

Placówka szczecińska jest ostatnim - po Punne (Indie) i Alzey (Niemcy) - z trzech Centrów Usług Wspólnych, które Metro Group uruchomiła w celu zapewnienia obsługi swoich rozsianych po całym świecie spółek biznesowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane