Szef operacyjny Atrium trafi do firmy po karierze w ECE Projektmanagement

Autor: dlahandlu.pl 25 września 2014 12:35

Atrium European Real Estate operator i deweloper sektora nieruchomości handlowych i centrów handlowych w Europie Środkowej i Wschodniej zatrudnił Rüdigera Dany'ego na stanowisku dyrektora operacyjnego od 1 października 2014 roku.


Rüdiger Dany przychodzi do Atrium po 11 latach pracy w ECE Projektmanagement i jej filiach w Europie oraz na Bliskim Wschodzie, w którym to okresie przez pięć lat zajmował wysokie stanowiska w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
W ostatnim czasie, od września 2013 roku, Rüdiger Dany był dyrektorem generalnym Auxideico Gestión, S.A.U., europejskiej firmy zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami handlowymi, która wchodzi w skład grupy ECE i zarządza 16 centrami handlowymi w Hiszpanii, należącymi do inwestorów międzynarodowych. Wcześniej przez trzy lata pełnił funkcję dyrektora zarządzającego ECE na Polskę, Republikę Czeską i Słowację, gdzie odpowiadał za zakupy oraz realizację nowych projektów, zarządzanie aktywami oraz fuzje i przejęcia. Wcześnie przez dwa lata był dyrektorem zarządzającym ECE na Republikę Czeską, Słowację i Rumunię, a w ramach tej funkcji był także odpowiedzialny za zarządzanie szeregiem aktywów na Litwie, w Grecji i Serbii, jak również za nadzór nad zarządzaniem siedmioma centrami handlowymi w Turcji. Rüdiger Dany pracował także dla ECE w charakterze managera dużych projektów w Doha, Katarze i we Frankfurcie.
Przed podjęciem pracy w ECE Rüdiger Dany przez 15 lat, od 1988 do 2002 roku, działał w obszarze handlu; był dyrektorem zarządzającym Dany Fachhandel, niemieckiej firmy handlowej, którą przejął i rozwinął do poziomu pięciu sklepów i 150 pracowników. W tym okresie przez siedem lat pełnił również funkcję wiceprzewodniczącego zarządu Sütergro, niemieckiego stowarzyszenia firm modowych.
Rüdiger Dany zastąpi obecnego dyrektora operacyjnego, Josipa Karduna, który od 30 listopada 2014 obejmie stanowisko dyrektora generalnego.
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,23

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane