PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Szefem Sephora Polska został były prezes sieci Komfort

Autor: dlahandlu.pl 16 maja 2014 13:33

31 marca 2014 roku Adam Kołodziejczyk objął funkcję dyrektora generalnego Sephora Polska. Do jego obowiązków należeć będzie opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy na kolejne lata oraz zarządzanie siecią perfumerii na terenie Polski.

Przez ostatnie cztery lata, jako prezes zarządu i dyrektor zarządzający firmy Komfort zarządzał salonami w Polsce, Czechach i na Słowacji. W przeszłości pełnił także funkcje dyrektora generalnego Telepizza oraz dyrektora sprzedaży w Amica Wronki i LU Danone. Piastował też funkcje członka zarządu i dyrektora sprzedaży w Pepsi Bottlers oraz Reckitt Benckiser. Karierę zawodową rozpoczynał jako kierownik sprzedaży w Hasbro i Pepsi Cola. Adam Kołodziejczyk jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej na wydziale Ekonomiki Produkcji.

Z dniem 1 marca 2014 roku Gilles Dougoud, dotychczasowy szef sieci w Polsce, objął stanowisko wiceprezesa Sephora na Europę odpowiedzialnego za grupę 11 krajów: Polskę, Hiszpanię, Portugalię, Grecję, Rumunię, Republikę Czeską, Serbię, Bułgarię, Turcję, Danię i Szwecję.

Obecnie Sephora prowadzi blisko 1 800 perfumerii na całym świecie, w tym 93 perfumerie w Polsce. Sephora jest częścią koncernu Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH).

W maju zgodę na przejęcie sieci 110 sklepów Komfort otrzymała spółka Barcocapital Investment Ltd., podmiot kontrolowany przez biznesmana Michała Sołowowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane