PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sześć dużych obiektów handlowo-usługowych przybędzie w Łodzi

Autor: Express Ilustrowany 31 maja 2011 10:53

Będą wśród nich cztery galerie handlowe (trzy na Widzewie, jedna na Polesiu) oraz dwa markety (na Górnej i na Widzewie) - pisze Express Ilustrowany.

11 czerwca zostanie otwarta Galeria Widzewska przy ul. Wujaka. Na 2 tys. mkw. powstało 30 lokali handlowo-usługowych.Ten sam inwestor rozpoczął budowę galerii handlowej przy skrzyżowaniu ulic Przybyszewskiego i Tatrzańskiej. Będzie miała 1,2 tys. mkw. powierzchni. Otwarcie zaplanowano na luty 2012 r.

Na przełomie czerwca i lipca br., klientów przyjmie Centrum Bratysławska, wznoszone u zbiegu ulic Wróblewskiego i Bratysławskiej. Znajdzie się w nim 9 sklepów o łącznej powierzchni nieco ponad tysiąca mkw. (w tym market spożywczy, drogeria, piekarnia, apteka i sklep z biżuterią) - czytamy w w "EI".

Jeszcze w tym roku ma powstać na Rokiciu, nowy market sieci Tesco, a u zbiegu ul. Przybyszewskiego z ul. Puszkina - market sieci Kaufland. W przygotowaniu jest projekt budowy kolejnej galerii na Widzewie. Będzie miała ok. 1,6-1,8 tys. mkw. powierzchni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane