PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sześciu nowych najemców w CH Ogrody

Autor: dlahandlu.pl 9 stycznia 2015 09:19

Umowy najmu zostały podpisane z marką obuwniczą Ryłko (100 m kw.), biurem podróży Wezyr Coral Travel (21 m kw.), kantorem i punktem zwrotu podatku VAT KA-BRO (37 m kw.), restauracją orientalną Silver Dragon (74 m kw.) oraz sklepem z odżywkami Planeta Supli (25 m kw.).

Lokale powstaną w modernizowanej części galerii na poziomie 0, z wyjątkiem restauracji Silver Dragon oraz punktu KA-BRO, które zlokalizowane będą na poziomie +1. Otwarcie lokali zaplanowano na wiosnę 2015 r.
Ponadto z końcem roku została podpisana umowa ze sklepem z artykułami dla zwierząt. Market zoologiczny Zoo Karina został otwarty z początkiem grudnia i zajmuje powierzchnię 280 m kw. na parterze zmodernizowanej części galerii.

Obecnie w zmodernizowanej części Galerii dla klientów jest już otwartych 29 sklepów. Stopień komercjalizacji Ogrodów po rozbudowie, z uwzględnieniem finalizowanych umów, osiągnął już 95%. Po zakończeniu prac budowlanych, na dwóch poziomach handlowych znajdzie się 130 sklepów i punktów usługowych. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.
Inwestorem projektu, odpowiedzialnym również za komercjalizację, jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę obiektu odpowiada firma Acteeum Central Europe. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA. Oficjalne otwarcie kompleksu po rozbudowie planowane jest na wiosnę 2015 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,68

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane