PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Szlakiem Legendy Północy Specjala wyrusza youtuber Wojtek Drewniak

Autor: pr 12 maja 2017 13:53

Szlakiem Legendy Północy Specjala wyrusza youtuber Wojtek Drewniak fot. materiały prasowe

Specjal od lat jest symbolem północnej Polski. Jego silne korzenie regionalne ukazuje nowa kampania Legenda Północy, która odkrywa tajemnice miejscowych legend. Ich szlakiem wyrusza także jeden z najbardziej znanych youtuberów w Polsce – Wojtek Drewniak, który na kanale Historia Bez Cenzury w niesztampowy sposób rozbudowuje lokalne opowieści.

Północne rejony naszego kraju to nie tylko zabytkowa architektura i piękno mazurskich jezior. Każde z miast ma swoją odrębną historię, jednak łączy je jedno – legendarny smak Specjala. Specjal na przestrzeni lat, stał się symbolem polskiej Północy. Jego silne korzenie regionalne doskonale odzwierciedla nowa kampania Legenda Północy, która w interesującej formie komiksów prezentuje niemal 30 lokalnych legend. Dzięki tym opowieściom możemy poznać nieoficjalną historię elbląskiego piwa, odkryć pasjonujące przygody Zawiszy Czarnego, czy dowiedzieć się co nieco o stosunkach Wikingów ze Słowianami przy tworzeniu miasta Truso. Komiksy z legendami można znaleźć na limitowanej serii puszek i butelek Specjala, a także na stronie internetowej www.legendapolnocy.pl.

Szlakiem Legendy Północy, wyrusza także jeden z najbardziej znanych polskich youtuberów – Wojtek Drewniak. Kanał Historia Bez Cenzury, dzięki swojemu nieszablonowemu formatowi pokazuje, że historia może być ciekawa. Wszystko za sprawą charyzmatycznego prezentera dla którego temat tabu nie istnieje. Domeną Drewniaka jest zamienianie nudnych faktów historycznych na pełne pasjonujących anegdot opowieści, które ogląda się z zapartym tchem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane