Szósty sklep online w portfolio NGCom

Autor: dlahandlu.pl 7 marca 2012 10:58

Rusza szósty już sklep internetowy spółki NGCom - sklep TOREBKI.PL, oferująca najmodniejsze polskie marki produkujące torebki, portfele oraz dodatki dla kobiet. NGCom planuje jeszcze w tym roku otwarcie kolejnych dwóch sklepów oraz rozszerzenie portfolio poprzez przejęcia sklepów już funkcjonujących.

 W sklepie początkowo dostępne będą wyłącznie ekskluzywne polskie marki, których oferta poszerzana będzie przez cały czas, a w przyszłości wprowadzone zostaną również luksusowe marki zagraniczne.

Poznańska spółka NGCom jest właścicielem oraz zarządcą takich domen jak Repliki.com (sklep z replikami broni historycznej), CitiHome.pl (artykuły dekoracyjne), BagStyle.pl (torebki damskie), Smartfox.pl (upominki i gadżety) oraz Petity.com (artykuły dla zwierząt).

W bieżącym roku NGCom planuje uruchomienie jeszcze co najmniej dwóch sklepów internetowych. Jednego z akcesoriami do cieszących się rosnącą popularnością w Polsce smartfonów oraz tabletów, a także sklepu z karmami dla zwierząt wpisującego się w strategię rozwoju sklepu zoologicznego Petity.com.

Podobnie jak w innych krajach Europy wartość polskiego rynku e-commerce z roku na rok dynamicznie rośnie. W tej chwili w Polsce działa już ponad 11 tys. sklepów, a pomimo trudniejszego czasu w gospodarce, 33 proc. sklepów zwiększyło zyski, a aż 40 proc. - obroty.

Torebki.pl to już drugi po BagStyle.pl sklep z torebkami w portfolio spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,96

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane