PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Szwedzka sieć marketów z artykułami dla mejsterkowiczów debiutuje w Polsce

Autor: pr, dlahandlu.pl 5 lipca 2011 14:35

Jula - szwedzka sieć oferująca artykuły dla majsterkowiczów - dołączyła do najemców kompleksu handlowego Europa Centralna w Gliwicach. W IV kwartale 2011 sieć otworzy swoje dwa pierwsze multimarkety w Warszawie.

Jula to nowa na polskim rynku kategoria handlowa - multimarketów, która będzie oferować asortyment dla majsterkowiczów, przybory i narzędzia niezbędne podczas remontu domu i prac w ogrodzie. Klienci sklepów znajdą w nich również produkty do wyposażenia domu, ogrodu czy garażu, artykuły biurowe i sportowe, szeroki wybór odzieży roboczej oraz sprzęt elektroniczny oraz małe AGD. 

Sklep sieci w Europie Centralnej w Gliwicach zajmie powierzchnię ok. 3.000 mkw.

Polska jest kolejnym krajem na mapie ekspansji firmy. Sklepy Jula będą otwierane w parkach handlowych budowanych m.in. przez Inter Ikea Centre Group czy Helical Poland. Pierwsze multimarkety Jula w Polsce zostaną otwarte w listopadzie 2011 roku, w Parku Handlowym Targówek i Jankach k. Warszawy oraz we Wrocławiu w 2012 roku. Ponadto strategia firmy przewiduje wkrótce kolejne otwarcia multimarketów mi.in. w Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, Lublinie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane