Szyld MyAuchan wchodzi do Polski

Autor: dlahandlu.pl za planetretail.net 25 kwietnia 2017 13:16

Szyld MyAuchan wchodzi do Polski fot. za youtube.com

Auchan potwierdził, że marka MyAuchan zadebiutuje w Polsce. Szyld jest dedykowany formatowi convenience. Placówki z logo "Moje Auchan" będą nastawione na lokalnego konsumenta. Detalista już jakiś czas temu informował o konsolidacji marek, aby działać pod jednym rozpoznawalnym szyldem w wielu formatach - donosi Planet Retail.

Przypomnijmy, że miesiąc temu Auchan uruchomił w Portugalii swój pierwszy sklep typu convenience. Placówka jest zlokalizowana w Lizbonie. Sklep o powierzchni 430 mkw. podzielony jest na trzy strefy: świeża żywność, przekąski oraz pozostałe artykuły spożywcze, z dużym naciskiem na produkty schłodzone oraz zdrową i dietetyczną żywność. Spółka planuje otwarcie do końca roku 6 sklepów z szyldem "My Auchan". Projekt będzie kosztował 6 mln euro. Sklepy typu My Auchan mają powierzchnię od 200 do 500 metrów kwadratowych.

W listopadzie 2016 r. Auchan w Rosji podjął decyzję o konsolidacji wszystkich szyldów pod jednym logo Auchan. Zabieg miał na celu poprawę efektywności Grupy i rozwój koncepcji omnichannel. Realizacja pomysłu potrwa około 18 miesięcy i obejmie nie tylko rebranding placówek, ale całkowitą zmianę koncepcji supermarketów i sklepów convenience.
Otwarcie pierwszego sklepu MyAuchan w nowym formacie miało miejsce 7 października w Moskwie. Nowe supermarkety mają mieć powierzchnię od 800 do 4000 mkw. W każdym sklepie znajdzie się własna piekarnia.

Pierwszy sklep Auchan w Polsce został otwarty w roku 1996, w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie firma ma w Polsce 76 hipermarketów i 33 supermarkety.

Poniżej film prezentujący sklep MyAuchan w Paryżu:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,67

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane