PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Tabak Group zmienia koncepcję sklepów drive in

Autor: Małgorzata Burzec-Lewandowska 9 marca 2011 15:22

Tabak Group zmienia koncepcję sklepów drive in

30 sklepów spożywczych pod szyldem F1 chce w tym roku uruchomić Tabak Group z Kalisza - zapowiada Emil Strapagiel, prezes zarządu tej firmy. Spółka pracuje nad rozwojem tej sieci już od dłuższego czasu, ale niedawno zmieniła swój koncept. Teraz częścią nowych placówek - przeznaczonych dla zmotoryzowanych klientów - mają być myjnie samochodowe i czynne całą dobę apteki.

Plany właściciela firmy dotyczą też budowy centrum logistycznego, w którym będą się zaopatrywać właściciele powstałych punktów.  - Na postawienie ok. 20 sklepów mamy już podpisane umowy franczyzowe z inwestorami. Blisko 10 z nich zostanie zrealizowanych w Polsce, m.in. w Warszawie, Trójmieście i przy Zakopiance. Ruszą w 2011 roku - zapewnia Emil Strapagiel.

W tym roku firma zajmie się też zapowiadanymi wcześniej inwestycjami poza granicami naszego kraju. - Wchodzimy na litewski rynek, gdzie powstanie 6 lub 7 sklepów - mówi prezes Tabak Group i dodaje, że realizacja większości placówek - zarówno tych w Polsce i na Litwie - jest na etapie pozwolenia na budowę lub prac budowlanych. W przypadku trzech inwestycji toczą się zaś rozmowy.

Jednocześnie zarząd firmy szuka przedsiębiorców do realizacji kolejnych punktów handlowych. - Jest zainteresowanie naszą ofertą. Rozmawiamy z
przedsiębiorcami. W ramach programu franczyzowego oferujemy m.in. projekt sklepu, obejmujący projekt budowlany czy program marketingowy - wyjaśnia Strapagiel.

Sklepy F1 są przeznaczone dla klientów zmotoryzowanych. Można w nich robić zakupy nie wysiadając z samochodu. Posiadacze placówek, po podpisaniu umowy franczyzowej, zachowują wyłączność na dany obszar w budowie następnych F1. Dopóki nie powstanie centrum logistyczne, mogą zaopatrywać się u dowolnych dostawców. Zobowiązani są tylko do zakupów artykułów tytoniowych w firmie Tabak (grupa zajmuje się także m.in. handlem wyrobami tytoniowymi, cygarami, kawą oraz innymi używkami). Inwestycje są realizowane na gruntach z dogodnym dojazdem, przy uczęszczanych drogach, w miastach liczących ponad 15 tys. mieszkańców.

Do tej pory Tabak Group otworzył tylko jeden taki punkt - w Kaliszu. W jego ofercie są przede wszystkim art. spożywcze.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • hi hi 2014-12-11 23:49:53

  I GDZIE MACIE TE SKLEPY DLA LENIWYCH? JAKOŚ NIGDZIE WIĘCEJ NIE POWSTAŁY A ZARAZ 2015 ROK.POMYSŁ DO BANI...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,14

 • Min

  4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane