Tanioch celuje w klientów Biedronki

Autor: Wiadomości Handlowe 22 sierpnia 2014 12:26

Tanioch celuje w klientów Biedronki

Hurtownia Marpol z Wołomina organizuje sieć dyskontów pod szyldem Tanioch. Do współpracy zaprasza stołeczne spółdzielnie Społem. Placówki powstają w sąsiedztwie Biedronek, by ułatwić klientom porównywanie cen - piszą Wiadomości Handlowe.

Sylwester Cerański z Mokpolu na łamach "Wiadomości Handlowych" przekonuje, że klienci Taniocha muszą „nauczyć się" tego sklepu. - Już zauważyli, że towar często pojawia się w krótkich seriach, że terminy przydatności produktów mogą być krótsze niż przywykli, że asortyment jest ograniczony. Tanioch jest trochę podobny do sklepu z odzieżą używaną - klient wpada, by łapać okazję. Bywa że na widok wyjątkowo dobrej oferty ludzie skrzykują się telefonicznie - mówi Cerański. Dodaje, że do pracy w Taniochu zostali oddelegowani pracownicy, którzy są komunikatywni, bo tutejszy klient potrzebuje więcej uwagi.

Mile widzianym sąsiadem Taniocha jest Biedronka. Przede wszystkim generuje ruch, poza tym kupujący mogą sami porównać ceny w obu placówkach i wyciągnąć wnioski, gdzie jest taniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Gwidon 2014-08-26 14:21:24

  Co za "wyszukana" i "nieodpychająca" nazwa :D

 • Pol 2014-08-23 10:43:14

  W tym kraju nikt nie myśli o Polakach, o tym co rodzime i faktycznie przynosi źródła dochodu? Dlaczego nie potrafimy zadbać o nas samych i nasze dzieci? Dobrze, że, tworzą się patriotyczne inicjatywy jak np. ta (i oby jak najwięcej) fb .com/stopDyskontom

 • Libero 2014-08-22 22:48:22

  Według mnie.... poroniony pomysł. W każdym sklepie możemy natknąć się na coś tańszego. Czy to będą Delikatesy Centrum, czy Żabka czy też inni. Niech powalczą obsługą, dostępnością i unikalnym podaniem towaru. A generowanie ruchu.... super!!!!! Ale muszą czymś zaskoczyć czymś absolutnie nowatorskim.... Klienci, którzy chcą porównywać ceny w Biedrze i od lat źle postrzeganym Społem..... trochę nie dorzeczne.....

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,37

 • Min

  1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane