Targi Firm Fast Moving Consumers Goods

Autor: pr 3 lutego 2015 10:51

W dniach 23-27 lutego w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Targów Firm Fast Moving Consumer Goods. Jest to projekt stanowiący niepowtarzalną okazję dla studentów, studiów zarówno licencjackich, jak i magisterskich. Umożliwi on uczestnikom zapoznanie się z ofertami pracy proponowanymi przez firmy z branży FMCG.

W zeszłych edycjach partnerami Targów Firm FMCG zostali między innymi: Unilever, Procter&Gamble, Nestle, Danone, Coca-Cola Helenic , Makro. Firmom partnerskim wydarzenie to pozwala na bliższe przedstawienie swojej oferty skierowanej do absolwentów najlepszych polskich uczelni ekonomicznych oraz prezentację swoich produktów. Uczestnicy Targów będą mieli możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez udział w licznych konkursach przygotowanych przez Partnerów. Przygotowują oni dla studentów wiele różnorodnych warsztatów i case studies, które ułatwią zrozumienie podstawowych zasad ich działania, a także środowiska, w jakim operują. Poznanie tak dynamicznie rozwijającego się sektora stanowi niezwykłą okazję dla studentów chcących rozwijać się w tym kierunku i rozpocząć swoją karierę właśnie w tej branży. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane nagrody.
Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Targów Firm FMCG mogą uzyskać więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: http://targifmcg.pl oraz na funpage'u projektu: http://facebook.com/targiFMCG lub skontaktować się z organizatorem (Samorząd Studentów SGH). Zgłoszenia już od 13 lutego. Zapraszamy!
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane