PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Targi Technologii Przetwórstwa Spożywczego: GASTROSILESIA

Autor: PTWP 21 lipca 2014 14:44

Zapraszamy na największe na Śląsku Targi Technologii Przetwórstwa Spożywczego: GASTROSILESIA! Targi odbędą się w dniach 9-10 września 2014r. w Chorzowie przy ulicy Adamieckiego 8 w siedzibie firmy Weindich Sp. J.

„Dzisiaj rządzi gastronomia!" -
Pod takim hasłem odbywać się będzie 3 edycja Targów Technologii Przetwórstwa Spożywczego - GASTROSILESIA, których pomysłodawcą i organizatorem jest firma Weindich Sp.J. Targi odbędą się w dniach 9-10 września 2014r. w Chorzowie przy ulicy Adamieckiego 8 w siedzibie firmy Weindich Sp. J.

Głównym założeniem Targów jest kompleksowa odpowiedź na potrzeby sektora przemysłu spożywczego oraz zbudowanie platformy wymiany doświadczeń i usług. Stąd też w gronie ponad 100 wystawców krajowych i zagranicznych znajdą się eksperci i firmy, które wyznaczają trendy i standardy w branży gastronomicznej.

Podczas targów odbędą się prelekcje i seminaria min.: „Klient - jak go pozyskać i utrzymać", „Sposoby finansowania działalności w branży gastronomicznej" czy „Inspekcja organów urzędowej kontroli żywności w perspektywie praw kontrolowanego"- prowadzi Daniel Szostek, prawnik, ekspert prawa żywnościowego, współwłaściciel Centrum Prawa Żywnościowego. W programie znajdą Państwo również liczne pokazy kulinarne prowadzone min. przez znanych z programu Top Chef Szefów Kuchni: Sebastiana Olmę oraz Pawła Kibarta. Jedną z atrakcji będzie finał I Kulinarnego Pucharu Śląska szkół gastronomicznych.

Warto dodać, że w czasie targów będzie obowiązywała promocja Taniej o VAT, a wszystkie prezentowane produkty będą dostępne „od ręki".
Gościem specjalnym będzie Pani Hanna Szymanderska, autorytet kulinarny, która poprowadzi prelekcje na temat kuchni wybranych regionów Polski.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia: www.targi.gastrosilesia.pl targi@weindich.pl, tel. 604-641-982
Serdecznie zapraszamy!
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,50

  • Śr

    7,74

  • Min

    5,91

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane