PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Teekenne Polska uruchamia loterię konsumencką

Autor: pr 28 października 2016 12:23

Teekenne Polska uruchamia loterię konsumencką Fot. mat.pras.

Wraz z rozpoczęciem sezonu TEEKANNE Polska uruchamia loterię konsumencką. W puli nagród znalazły się kubki termiczne, dwuosobowe weekendowe pobyty w słowackich Tatrach oraz - nagroda główna - wakacje na Sri Lance. Loteria potrwa od 2 listopada br. do 31 stycznia 2017 r.

W loterii TEEKANNE, przez 3 miesiące jej trwania, konsumenci, którzy zakupią dowolną herbatę z portfolio marki i zarejestrują dowód zakupu, będą mogli co tydzień walczyć o atrakcyjne nagrody. Łącznie rozlosowanych zostanie ponad 1300 nagród o łącznej wartości niemal 50 tysięcy złotych. Zostały one podzielone na trzy kategorie: nagrody tygodnia, nagrody miesiąca oraz nagrodę główną.

Raz na 7 dni losowanych będzie 100 kubków termicznych, stanowiących nagrodę tygodnia. W sumie, przez 13 tygodni marka rozda 1300 kubków, idealnych na chłodne, jesienne i zimowe poranki oraz spacery.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w terminie od 2 listopada br. do 31 stycznia 2017 r. kupić dowolne opakowanie herbaty TEEKANNE, zachować paragon i zarejestrować go w systemie, wybierając jeden z 2 sposobów przyjmowania zgłoszeń. Rejestracja możliwa jest za pośrednictwem uruchomionego na potrzeby loterii serwisu www.smaknagrody.pl. Udział w loterii można także potwierdzić wysyłając wiadomość SMS o treści herbata.nr paragonu, np. herbata.190920166, pod numer 71070. Koszt pojedynczej wiadomości tekstowej wynosi 1,23 zł brutto. Rejestracja w serwisie www.smaknagrody.pl jest bezpłatna.

Loteria TEEKANNE promowana będzie we wszystkich kanałach, w których obecna jest marka. W kampanii zaplanowane zostały zarówno działania online, wykorzystujące potencjał kampanii digital, public relations i e-pr oraz mediów społecznościowych, jak i działania offline, ze szczególnych uwzględnieniem materiałów POS w kanale nowoczesnym i tradycyjnym. Loteria będzie również elementem kampanii telewizyjnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane