PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Telakces.com wchodzi we franczyzę

Autor: dlahandlu.pl 17 października 2014 10:36

Właściciel sieci sprzedaży akcesoriów do urządzeń mobilnych i smartfonów rozbudowuje struktury sprzedaży i wchodzi z sojusz z Virgin Mobile.

Sieć sprzedaży Telakces.com liczy 40 placówek zlokalizowanych w dużych miastach, najczęściej w galeriach handlowych. Po wejściu do nadzoru spółki znanych z poprzednich przedsięwzięć biznesowych osób - Tomasza Misiaka i Grażyny Piotrowskiej - Oliwy i znacznym podwyższeniu jej kapitału zakładowego, podjęta została decyzja o intensywnym rozwoju sieci sprzedaży na zasadach franczyzowych.
- Zamierzamy zostać liderem rynku. Plan rozwoju zakłada, że do końca bieżącego roku nasza sieć zwiększy się z 40 do 60 punktów sprzedaży, a do końca przyszłego 120 - 150 - zapowiada Mariusz Raduszewski wiceprezes zarządu telakces.com.

- Wiemy jak ważnym elementem działalności jest marketing, dlatego założeniem Telakces.com jest centralna promocja sieci sprzedaży ze wskazaniem adresów wszystkich istniejących punktów oraz organizacja akcji promocyjnych - informuje Grażyna Piotrowska-Oliwa.
Firma Telakces.com franczyzobiorcom zapewnia całość inwestycji na dostosowanie lokalu handlowego i późniejszej obsługi marketingowej, atakże pomoc przy zdobywaniu kredytów na finansowanie działalności, kredyty kupieckie u dostawców czy zapewnienie dostępności najmodniejszych produktów na rynku.
- Ponadto Telakces.com oferuje bogaty pakiet doradczo - szkoleniowy: doradztwo w zakresie doboru odpowiednich produktów do miejsca funkcjonowania sklepu, pomoc prawna i doradztwo księgowe, pomoc w rekrutowaniu pracowników i szkolenia w zakresie obsługi klientów - twierdzi Sławomir Skowronek - prezes zarządu Telakces.com.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane