PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Telepizza chce mieć więcej franczyzobiorców

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 13 listopada 2012 13:28

Telepizza postawiła na intensywny rozwój sieci franczyzowej. Firma koncentruje się na zwiększeniu liczby nowych restauracji i na działaniach, które zmaksymalizują zyski biorców licencji. Obecnie Telepizza posiada ofertę dla nowych partnerów w Krakowie.

Od początku 2012 roku pod logo Telepizza zostały otwarte dwie placówki franczyzowe. Najnowsza pizzeria została uruchomiona w październiku w Grudziądzu. Do końca roku zostaną uruchomione następne dwie restauracje Telepizza. Firma prowadzi rozmowy z kolejnymi kandydatami na franczyzobiorców.
- Bardzo starannie dobieramy lokalizacje. Analizujemy strukturę lokalnego rynku pod względem konkurencji oraz liczby potencjalnych klientów. Placówki powstają tylko w najbardziej rokujących miejscach. Wykluczamy puste strzały. Nie jest to ani w naszym, ani franczyzobiorców interesie. Z tego powodu Telepizza samodzielnie poszukuje lokalizacje pod przyszłe pizzerie - mówi Iwona Olbryś, dyrektor generalna Telepizzy Polska. Sieć negocjuje ceny najmu oraz warunki korzystania z nowych powierzchni. Franczyzobiorcy zainteresowani konceptem biznesowycm Telepizza mogą otworzyć pojedynczy lokal, zainwestować w kilka pizzerii naraz lub restaurację będącą dotychczas własnością sieci.

Aktualnie na celowniku sieci pod względem rozwoju jest Kraków. W dniach 15 - 16 listopada Telepizza organizuje w mieście spotkanie informacyjne dla kandydatów na franczyzobiorców.
Minimalna kwota inwestycji w pizzerię Telepizza wynosi 100 tys. zł. Aktualnie w Polsce funkcjonuje 53 placówek franczyzowych i 60 placówek własnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane