PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Terminale mobilne odpowiedzią na potrzeby nowych konsumentów

Autor: www.dlahandlu.pl 24 września 2013 13:11

Ingenico, globalny dostawca rozwiązań płatniczych, przedstawił plany rozwoju na polskim rynku. Firma będzie dostarczać terminale umożliwiające realizację transakcji kartowych zarówno dużym sieciom handlowym jak i małym firmom. Poza klasycznymi terminalami, w polskich sklepach wkrótce mogą pojawić się terminale biometryczne, a mniejsi sprzedawcy skorzystają z nowych, wygodnych rozwiązań, umożliwiających wykorzystanie smartfona jako mobilnego terminala płatniczego.

- W Polsce wciąż dominuje gotówka, którą realizowanych jest 82 proc. wszystkich płatności. Chcemy ułatwiać przechodzenie na płatności bezgotówkowe oferując ultranowoczesne urządzenia płatnicze. Pozwolą one nie tylko realizować płatności kartami tradycyjnymi i zbliżeniowymi, ale także za pośrednictwem smartfonów. Jesteśmy gotowi do zastąpienia trudnych do zapamiętania numerów PIN odciskiem palca. W porozumieniu z naszymi partnerami chcemy sprawić, by Polacy mogli płacić gdzie chcą i jak chcą - mówi Piotr Waś, country mananger na Polskę i kraje bałtyckie.

We współpracy z agentami rozliczeniowymi, Ingenico dostarcza nowoczesne terminale płatnicze do największych sieci handlowych w Polsce. Terminale Ingenico pracują w Auchan, Carrefour, Lidl, Real, Rossmann, IKEA, Amrest, McDonalds, EMPiK i wielu innym. Do końca 2014 roku firma planuje dostarczać co drugi terminal używany w Polsce.

Urządzenia, które trafiają do polskich sklepów uwzględniają najnowsze branżowe trendy. Sklepy posiadające terminale firmy mogą akceptować wszystkie metody płatności, w tym IKO, programy lojalnościowe i akcje rabatowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Grzesiek 2013-11-09 00:04:43

    Ingenico w swojej ofercie mają między innymi firmy : Elavon, Paytel, Montrada i Hilltech. Najtaniej model IWL220 mobilny zbliżeniowy jest w firmie Hilltech, 59 pln netto/mc jednak moim zdaniem lepiej wydać 11 pln netto/mc więcej miesięcznie i wziąć ten model w Elavonie, zupełnie inna bajka pod każdym względem. Zainteresowanych porównaniem ofert zapraszam na www terminale biz pl

  • Grzesiek 2013-11-09 00:00:39

    faktycznie Ingenico to dobry sprzęt, szczególnie fajne są modele IWL220 I IWL250, mobilne terminale niewielkich rozmiarów umożliwiające transakcje zbliżeniowe. Sprzęt z najwyższej półki. Zainteresowanych dzierżawą terminali Ingenico z atrakcyjnymi prowizjami od dzierżawy zapraszam na www terminale biz pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane