PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tesco chce być liderem w segmencie sprzedaży internetowej w Polsce

www.portalspozywczy.pl 22 października 2013 14:55

- Niewiele po roku od startu, z zakupów z wykorzystaniem internetu w Tesco może korzystać już niemal co czwarty Polak. Udało nam się bardzo szybko rozwinąć zasięg usługi, która będzie mocno rozwijana w kolejnych latach - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Czesław Grzesiak wiceprezes zarządu Tesco Polska.

- Chcemy być liderem tego segmentu w Polsce. Będziemy rozwijać się na tyle szybko, na ile tylko pozwolą nam warunki rynkowe. I będziemy zmieniać się zgodnie ze zmieniającym się otoczeniem - mówi również Grzesiak.

Grzesiak ocenia też, że sprzedaż internetowa to wciąż nowość na polskim rynku. - Sprzedaż z wykorzystaniem Internetu to cały czas nowość na polskim rynku. Bo choć sklepy internetowe oferujące żywność istnieją już od lat, o tyle dopiero teraz tym segmentem zaczynają interesować się duzi detaliści. Byliśmy jednymi z pierwszych i dziś widzimy, jak ważne było wejście w ten segment - mówi wiceprezes Tesco Polska.

Obecnie z zakupów w Tesco z wykorzystaniem internetu może korzystać ponad 25 proc. mieszkańców Polski, a sieć zapowiadała, że w 2014 roku już jedna trzecia Polaków będzie mogła skorzystać z zakupów w Tesco za pośrednictwem internetu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Marta 2013-10-22 16:49:00

    Zamawiałam przez internet w Tesco 3x. Produkty świeże nie mam zastrzeżeń. Na początku płaciło się 98 gr za przywóz zamówienia. Teraz jest 3,98 w górę . Zależy od pory dnia,dnia, odległości. Ja mieszkam 20 minut drogi od Tesco. Jeśli zamawiam produktow na ok. 200-300złjednorazowo to dostawa powinna być darmowa. Po drugie brak jest rubryki "uwagi" , gdzie mogłabym napisać coś składając zamówienie. Np. zamawiam 2 kg mięsa a w uwagach chciałabym napisać 2-2,5 kg ) .Kolejna uwaga . Zauważyłam ,że od jakiiejś daty obowiązują nowe ceny w gazetce a na stronie są dawne, wyższe ceny . Tesco -zakupy internetowe nie dla mnie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane