PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tesco Extra najemcą Galerii Chełmskiej

Autor: dlahandlu.pl 23 września 2010 13:06

Tesco Extra będzie operatorem spożywczym Galerii Chełmska. Sklep zajmie 8 100 mkw. W Galerii Chełmskiej jest już wynajętych 17 700 mkw., co stanowi prawie 58 procent całej powierzchni najmu w obiekcie.

Tesco Extra będzie oferowować nową gamę usług m.in. punkt apteczny. Pierwszy obiekt pod tym szyldem funkcjonuje w Częstochowie.

To już trzeci najemca, który podpisał umowę z Galerią Chełmską. Wcześniej umowy zawarły Castorama - market budowlany oraz jeden z największych salonów odzieżowych - H&M.

Budowa galerii rozpocznie się wiosną 2011 r., a jej otwarcie planowane jest w roku 2012. Powierzchnia najmu to ponad 30 tys. m kw. Klienci będą mieli do dyspozycji parking na 800 miejsc. W Galerii Chełmskiej znajdzie się 80 sklepów i punktów usługowych.

Koncepcja architektoniczna centrum opiera się na dwóch strefach handlowych: pierwszej, łączącej pasaże galerii handlowej i przestrzenie rozrywkowe z hipermarketem spożywczym, oraz drugiej, w pełni specjalistycznej strefy hipermarketu „dom i ogród", w którym będzie mieściła się Castorama. Pod koniec lipca tego roku inwestor Galerii Chełmskiej złożył wniosek o pozwolenie na budowę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane