Tesco i M&S zakładali emigranci z Polski

Autor: Gazeta Polska codziennie/PAP 18 kwietnia 2015 10:16

Arystokrata Jan Żyliński w zamieszczonym w internecie filmie wymienia siedem powodów, dla których Brytyjczycy powinni kochać Polaków - czytamy w "Gazecie Polskiej codziennie".

Pierwszy powód jest historyczny - dwie największe brytyjskie firmy Maks&Spencer oraz Tesco założyli emigranci z Polski. Drugim powodem są zasługi Polaków, a głównie pilotów, dla W. Brytanii w czasie II wojny światowej. Dalej - złamanie kodu niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma przez naszych matematyków, wspaniała etyka pracy zawstydzająca Brytyjczyków, integracja Polaków z mieszkańcami Wysp i ich lojalność wobec kraju, ogromna rola Polaków w funkcjonowaniu państwa i wreszcie szacunek naszych rodaków dla tego kraju.

W ten sposób książę odpiera ataki brytyjskich nacjonalistów skierowane przeciwko Polakom pracującym w W. Brytanii - czytamy w gazecie.

Więcej w "Gazecie Polskiej codziennie".

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Światowid 2015-04-18 13:44:50

  Trudno żeby M&S nie był stworzony przez emigrantów jeżeli stworzyli go żydzi... Oni nie mają swojego państwa więc tak czy siak nawet jakby stworzyli M&S w Polsce to też by był stworzony przez emigrantów. Wielkie mi halo. A Tesco? No patrz... w Polsce się nie dało to trzeba było uciekać aby wdrożyć swoje plany w cywilizowanym kraju. ps. przestańcie pie*dolić ciągle o II wojnie, bo ostatecznie Polacy przegrali ją w 101% i dalej jesteśmy w d*pie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,31

 • Śr

  5,95

 • Min

  3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane