Tesco inwestuje w platformę dla dostawców w Europie Środkowej

Autor: dlahandlu.pl 29 sierpnia 2017 11:16

Po wdrożeniu w Wielkiej Brytanii Tesco wprowadza ulepszoną wersję interaktywnej platformy komunikacyjnej dla dostawców „Supplier Network” do Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Jej celem jest m.in. poprawa współpracy i inspirowanie do innowacji.

Użytkownicy nowego serwisu będą mogli pozostawać w kontakcie z zespołem Tesco i innymi dostawcami, a także uczyć się od siebie nawzajem zarówno w skali europejskiej, jak i globalnej.

– Naszym celem jest zbudowanie silnej relacji pomiędzy Tesco, dostawcami i producentami, by zapewnić naszym klientom najlepsze produkty opracowane i wytworzone w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, a do tego w korzystnych cenach. Wierzymy, że komunikacja to klucz do dobrej współpracy i wymiany wiedzy, dlatego intensywnie rozwijamy naszą platformę. Aby nasi partnerzy chętnie dołączyli do naszej społeczności, będziemy dzielić się z nimi ciekawymi informacjami z Europy Środkowej i świata, a także umożliwiać dyskusję i wymianę doświadczeń. Specjalna funkcjonalność umożliwiająca automatyczne tłumaczenia treści pozwoli na korzystanie z platformy w jednym z czterech środkowoeuropejskich języków - mówi Jamie Walker, Dyrektor ds. Produktów na Europę Środkową.

Aby zapewnić wszystkim dostawcom możliwość używania nowej platformy oraz otrzymania niezbędnej pomocy, Tesco podzieli proces rejestracji na kilka etapów. Firma zapewnia, że wszyscy jej partnerzy w Europie Środkowej będą mieli dostęp do serwisu do października 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Sht 2017-08-30 09:19:16

  Wszystko to korpomowa. Nic nie znaczy. Dotyczy to każdej sieci.

 • Zainspirowany 2017-08-30 05:22:27

  "Jej celem jest m.in inspirowanie do innowacji" - nie wierze. Tesco, sieć która najpóźniej ze wszystkich na rynku wprowadza cokolwiek nowego, która jest jakiś rok do tylu za konkurencja będzie inspirować? Czym pytam? Tworzeniem własnej fikcyjnej rzeczywistości? :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,10

 • Śr

  3,01

 • Min

  2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane