Tesco inwestuje w serwis internetowy dla dostawców marki własnej

Autor: www.dlahandlu.pl 12 października 2011 09:10

Tesco inwestuje w serwis internetowy dla dostawców marki własnej

W październiku Tesco otworzy Bibliotekę Techniczną Tesco on-line. Będzie to nowe narządzie do gromadzenia informacji dotyczących dostawców marki własnej.

Jak informuje firma w swoim biuletynie, w pierwszej kolejności uruchomiony zostanie modu "Moja Firma", w którym zgromadzone zostaną dane
kontaktowe dostawcy, dane zakładów, dane dotyczące prowadzonych audytów i wizyt. Znajdzie się tam również moduł  "Moja Biblioteka", w którym znajdą się wszystkie wymagane przez Tesco dokumenty tj. kody praktyk, przewodniki, polityki Tesco, standard audytu Tesco itp.

W kolejnym etapie "Biblioteka" będzie poszerzona o modu "MojeProdukty", w którym zgromadzone zostaną informacje o produktach marki własnej Tesco, ich specyfikacje oraz sprawozdania z badań produktów.

Przeczytaj także:

Zaletą Biblioteki będzie możliwość m.in. aktualizacji danych bezpośrednio przez dostawcę, na bieżąco śledzenia wyników i komentarzy dotyczących audytów.

Razem ze startem Biblioteki sieć udostępni dostawcom stronę internetową Tesco On-Line Learning Community, na której znajdą się szkolenia on-line dotyczące użytkowania Biblioteki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane