PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tesco najemcą galerii Solnej w Inowrocławiu

Autor: dlahandlu.pl 23 maja 2012 23:53

W połowie maja inwestor Galerii Solnej w Inowrocławiu - spółka ACE 1, stworzona przez Acteeum Central Europe i Librę Project - otrzymał ostateczne pozwolenie na budowę. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych na terenie inwestycji nastąpi w czerwcu. Obecnie trwają prace archeologiczne poprzedzające budowę. Galeria zostanie otwarta w pierwszej połowie 2013 roku.

Pod koniec kwietnia podpisana została także umowa kredytowa z bankiem Pekao SA na finansowanie inwestycji.
Całkowita powierzchnia najmu Galerii Solnej wyniesie ponad 31 tys. mkw. Kluczowymi najemcami obiektubędą: operator spożywczy - hipermarket Tesco oraz market budowlany Nomi. Ponadto w ofercie galerii znajdzie się około 100 innych sklepów znanych najemców sieciowych m.in. z branży modowej, sportowej, gastronomicznej oraz zdrowia i urody.

Inwestorem Galerii Solnej są firmy: ACTEEUM Central Europe Sp. z o.o. należąca do Acteeum Group oraz spółka Libra Project, której większościowym udziałowcem jest Dariusz Miłek - prezes spółki NG2 SA. W chwili obecnej, pierwsza z firm prowadzi również proces rozbudowy dwóch centrów handlowych z portfolio CBRE Global Investors: Sarni Stok w Bielsku-Białej i Ogrody w Elblągu, gdzie odpowiada także za komercjalizację.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane