PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tesco najemcą parku handlowego Multishop

Autor: propertynews.pl 16 marca 2012 19:26

Spółka McKinlay Development oficjalnie potwierdziła, że najemcą parku handlowego Multishop powstającego w Sochaczewie będzie hipermarket spożywczy Tesco. Projekt w Sochaczewie to pierwszy z planowanych 10 obiektów spółki McKinlay Development w Polsce, które mają być zrealizowane w ciągu najbliższych 5 latach.

Park handlowy Multishop Sochaczew o powierzchni handlowej ok. 21 tys. mkw. będzie największym kompleksem handlowym w regionie. Poza hipermarketem Tesco, który zajmie ok. 6500 mkw., z czego sala sprzedaży to ponad 4000 mkw., do dyspozycji klientów zostanie oddanych w sumie 15 punktów handlowo-usługowych, w tym jedyny w regionie hipermarket budowlany DIY - OBI.
Ponadto bezpośrednio przy wjeździe do projektu zaplanowana jest jedyna w regionie restauracja drive. Na terenie obiektu znajdzie się około 660 miejsc parkingowych.

Planowane otwarcie pierwszej fazy obiektu - marketu budowlano-ogrodniczego OBI to II kwartał 2012 r., a zakończenie całego projektu to początek roku 2013. Aktualnie dobiega końca budowa OBI oraz trwa wybór GW dla części hipermarketu oraz retail parku.

Firma podała też, że przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnej inwestycji - w Żywcu. Park handlowy, który tam powstanie, będzie miał powierzchnię 40 tys. mkw. 

 

 

 

Więcej na www.propertynews.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane