PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tesco obiecuje podwyżki i bogatszy pakiet socjalny

Autor: www.dlahandlu.pl 2 lipca 2012 17:39

Tesco obiecuje podwyżki i bogatszy pakiet socjalny

Co najmniej 1877 zł miesięcznej pensji, podwyżki dla 80% załogi i bogatszy pakiet świadczeń dodatkowych. Sieć Tesco przekazała pracownikom sklepów szczegóły planu wynagrodzeń na rok 2012.

Jak informuje sieć, podwyżki pensji w wysokości 3-4 procent dotyczyć będą pracowników sklepów na stanowiskach niekierowniczych. Oznacza to, iż ok. 80% pracowników firmy począwszy od listopada otrzyma wyższe wynagrodzenia. Po podwyżkach, każdy z pracowników Tesco o
przynajmniej rocznym stażu zarabiać będzie nie mniej niż 1877 złotych brutto na pełny etat. 

 

Firma poszerzy również pakiet świadczeń dodatkowych. Pracownicy sklepów zostaną objęci programem darmowych badań diagnostycznych, a przed rozpoczęciem roku szkolnego otrzymają bony na zakup wyprawki szkolnej dla swoich dzieci. Pracownicy będą również mogli dołączyć do specjalnego programu dla klientów, objętych stałą zniżką na zakupy w Tesco.

 

- Corocznie, konsekwentnie inwestujemy w płace i dodatkowe świadczenia. Kilka lat temu obiecaliśmy to pracownikom i co roku dotrzymujemy słowa" - mówi Elżbieta Gołąb, dyrektor personalna Tesco Polska.

- Pensje rosną i nie zmienia się jedno. Zawsze zatrudnialiśmy i będziemy zatrudniać na podstawie umów o pracę, co niestety w polskim handlu nie jest jeszcze standardem". Wszyscy pracownicy firmy Tesco Polska zatrudnieni są na podstawie umów o pracę, a każda druga umowa jest już kontraktem na czas nieokreślony.

 

Tesco Polska  zatrudnia ok. 28 tys. pracowników. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ZUZA 2012-07-03 19:58:56

    Jak zwykle prasę trzeba czymś uciszyć podwyżki socjal a prawda zostanie taka jaka jest czyli czarna robota i ludzie nikogo nie interesujący ze swoimi problemami bo co to za socjal kiedy składasz podanie słyszysz że za dużo zarabiasz.Oni jak i państwo mają nas w d..... .Pracujemy jak niewolnicy którzy boją się odezwać a dzieci muszą jeść i dlatego nic nie mówimy.

  • Kazik 2012-07-02 22:40:04

    Niedawno Tesco podczas zatrudniania przedstawiało plan podwyżek a potem się z tego wycofywało, tym razem będzie podobnie.....34945

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane