Tesco odświeża markę Value

www.portalspozywczy.pl 20 lutego 2014 15:04

Od kilkunastu dni w sklepach Tesco dostępne są już pierwsze produkty Value w nowej szacie graficznej. Obecnie seria obejmuje około 20 linii, m.in. mleko, makarony, ryż, olej i chipsy. Ale to dopiero początek. Odświeżenie wizerunku najtańszych produktów to kolejny element strategii rynkowej, która ma przyciągnąć do sklepów Tesco klientów, którzy oczekują najniższej ceny.

Warto przypomnieć, że produkty Tesco pod marką Value to linia najtańszych w swojej kategorii towarów spożywczych, chemii gospodarczej i produktów przemysłowych. Wprowadzane zmiany mają na celu zwiększenie atrakcyjności najtańszych produktów w sklepach Tesco.

- Zmiana ta jest częścią większego projektu, w ramach którego chcemy odświeżyć wygląd wszystkich produktów Value, a także zrewidować asortyment i jakość produktów - komentuje Marcin Buczek, odpowiedzialny za projekt po stronie Tesco Polska. - Pracujemy też nad tym, by poprawić widoczność i rozpoznawalność produktów Value na półce. Dzięki temu nasi klienci będą mogli liczyć na łatwiejsze i szybsze zakupy. Efekty całego przedsięwzięcia będą widoczne w sklepach już pod koniec tego roku.

Zmienione opakowania cechują się jednolitą kolorystyką i charakterystycznymi piktogramami nawiązującymi do produktu. Na opakowaniach znajdziemy także informacje o wartościach odżywczych produktów.

Sieć sklepów Tesco zarządza w Polsce siecią ok. 450 sklepów w różnych formatach - od potężnych hipermarketów, po małe supermarkety osiedlowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane