Tesco poszerza gamę produktów „Perfectly Imperfect”

Autor: dlahandlu.pl 17 listopada 2017 10:23

Marchewki, ziemniaki, jabłka, buraki, gruszki, papryki – wszystkie są częścią oferty Tesco „Perfectly Imperfect”, która pomaga nam walczyć ze zjawiskiem marnowania żywności. Od tego tygodnia do gamy „nieidealnych” warzyw i owoców dołączają kolejne – imbir i awokado.

„Perfectly Imperfect” to owoce i warzywa o pewnych „niedoborach estetycznych”, które ze względu na swój wygląd mogłyby być odrzucane jeszcze na etapie produkcji. Te produkty są w pełni wartościowe, a ich jedyną niedoskonałością jest „powtarzalność” kształtu czy wielkości. Produkty „Perfectly Imperfect” mogą być nieco mniejsze lub większe od średniej, lekko skrzywione czy też mieć drobne skazy na skórce. – Ale to cały czas wysokiej jakości produkty, spełniające wszystkie nasze wymagania. Kupując je, pomagamy naszym dostawcom sprzedać większy wolumen produktów, a tym samym zapobiec wyrzuceniu i zmarnowaniu warzyw czy owoców – informuje Tesco.

„Nieidealne” imbir i awokado dostępne są we wszystkich dużych hipermarketach sieci. Owoce awokado, które mogą być nieco mniejsze od swoich „standardowych” odpowiedników, pakowane są w „czteropaki”. Imbir zaś oferowany jest w woreczkach o masie 300 gramów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane