Tesco poszerza ofertę podstawowych produktów w niskiej cenie

Autor: dlahandlu.pl 1 lipca 2011 11:26

Tesco poszerza ofertę "Pewniaków" - podstawowych produktów, na stałe w niskiej cenie. Tesco zapowiada, że lista produktów w niezmiennych cenach będzie się wydłużać.

Pierwsze "Pewniaki" Tesco pojawiły się w sklepach w marcu. To podstawowe produkty spożywcze oraz pomysły na gotowe dania. Od 1 lipca do oferty dołączyło kolejne dziesięć produktów, następne pięć pojawi się w 7 lipca.

Według danych GUS-u, ceny towarów i usług konsumpcyjnych wzrosły w maju o 5 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym. - Niezależnie od sytuacji na rynku, zawsze będziemy bronić niskich cen - deklaruje Michał Sikora z biura prasowego Tesco.

79 proc. konsumentów badanych przez Tesco mówi, że niskie ceny są podstawowym kryterium wyboru sklepu na swoje zakupy. Tylko co dziesiąty Polak twierdzi, że w przypadku zakupu żywności nie zwraca uwagi na cenę.

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z 370 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Firma zatrudnia ponad 29 tys. osób i oferuje klientom produkty ponad 1500 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza 5 milionów klientów.

Sprawdź ceny w sklepach Tesco

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9753

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane