PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tesco przedłuża umowę z firmą zajmującą się recyklingiem

Autor: dlahandlu.pl 6 lipca 2015 12:45

Firma Tesco po raz kolejny przedłużyła umowę z XPO Logistics, dotyczącą zarządzania dwunastoma Jednostkami Usług Recyklingu (RSU) na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także konserwacji wyposażenia.

Założona w roku 1995 sieć RSU zarządza logistyką zużytego wyposażenia oraz opakowań pochodzących z ponad 2700 sklepów Tesco na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Odpady odbierane od Tesco oraz firm będących jej dostawcami są przewożone do Jednostek Usług Recyklingu (RSU), z których większość znajduje się w lokalizacjach dystrybucyjnych Tesco. W obsłudze tych działań uczestniczy 700 pracowników XPO Logistics. Do jednostek Usług Recyclingu dociera tygodniowo 17 500 ciężarówek.

Zgodnie z postanowieniami umowy dotyczącej konserwacji, firma XPO Logistics jest również odpowiedzialna za serwisowanie i konserwację ponad miliona różnego rodzaju wózków transportowych i platformowych, zapewniając w ten sposób przedłużenie okresu eksploatacyjnego tego rodzaju wyposażenia oraz jego optymalną dostępność przy równoczesnym ograniczeniu kosztów zastąpienia.

Inicjatywy przeprowadzone w ostatnim okresie i planowane na najbliższą przyszłość obejmują opracowanie i wdrożenie systemu pozyskiwania danych w czasie rzeczywistym oraz próby dotyczące zastosowania nowego systemu sortowania, umożliwiającego podniesienie jakości i wartości odzyskiwanych odpadów tworzyw sztucznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,50

  • Śr

    7,74

  • Min

    5,91

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane