Tesco: Przywiązujemy ogromną wagę do planowania i terminowości dostaw produktów

Autor: dlahandlu.pl 24 stycznia 2017 10:53

W związku z głosami naszych czytelników, zgłaszających barki asortymentowe w warszawskich sklepach Tesco, portal dlahandlu.pl zapytał biuro prasowe sieci o zatowarowanie sklepów przy al. KEN oraz ul. Górczewskiej. Poniżej odpowiedź Tesco.

- Chcemy, aby klienci mogli zawsze korzystać z szerokiej oferty naszych sklepów, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do planowania i terminowości dostaw produktów. Informacje od Państwa czytelników dotyczą zapewne okresu sprzed kilkunastu dni, kiedy to niekorzystne warunki pogodowe wpływały negatywnie na termin dostaw niektórych produktów do naszych centrów dystrybucyjnych, jak i do samych sklepów. Obecnie dostępność produktów jest zgodna z założonymi standardami – pozostaje nam zatem przeprosić za wcześniejsze niedogodności, wynikające z przyczyn niezależnych od nas - czytamy w oświadczeniu Tesco.

Sieć odniosła się także do kwestii obsługi sklepu. - Liczba pracowników jest indywidualnie dostosowywana do liczby klientów i aktualnych potrzeb danej placówki. Każdego roku wprowadzamy i rozwijamy technologie ułatwiające pracę w naszych sklepach jak system automatycznego zamawiania produktów, zmniejszający liczbę procesów administracyjnych, czy też upraszczające pracę działu cen elektroniczne etykiety cenowe. Dodatkowo, w trakcie sezonów urlopowych czy przed świętami, wspieramy naszych pracowników osobami zatrudnionymi w agencjach pracy tymczasowej. Wspomniani pracownicy wspierają obsługę kas oraz proces towarowania - podało Tesco.

- Na rynku pojawia się wiele nowości, dlatego chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, asortyment Tesco wzbogacany jest o nowe produkty. Dodatkowo, oferta niektórych naszych działów jest upraszczana, dzięki czemu wprowadzamy nowe produkty oraz lepiej eksponujemy te cieszące się dużym zainteresowaniem klientów. Taki proces odbył się w listopadzie ubiegłego roku w kategorii kaw i herbat. Wzbogaceniem naszej oferty są również produkty Tesco Finest, które na stałe pojawiły się w ofercie naszych sklepów jesienią 2015 r. Od tego momentu nieustannie rozwijamy tę markę wprowadzając coraz to nowe produkty. Przykładowo przed świętami do oferty zostały dodane nowe węgierskie czekoladki, dżemy czy przekąski z ciasta francuskiego z sosem, szparagami i serem - podała sieć.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • lidia 2017-02-12 14:33:59

  Inaczej Tesco nie mogło odpowiedziec, wiadomo o co chodzi.Prawda jest taka,ze tam nie ma kto tyrać za smieszne pieniadze,stad puste półki.A moze szanowny zarząd oraz regionalni i inne nieroby wezmą sie za robote w Tesco???. Najwyzszy czas.

 • DKCiZ 2017-01-24 13:16:37

  "Obecnie dostępność produktów jest zgodna z założonymi standardami " - ale niestety nie z oczekiwaniami klientów i to od wielu lat się nie zmienia. Cyfry statystycznie wyjdą Wam dobrze ( zapas powyżej 0 zawsze da się zrobić przecież wiecie to od dawna ) wiec poziom dostępności mierzyć można i się oszukiwać że jest on na poziomie 95%

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,31

 • Śr

  5,95

 • Min

  3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane