Tesco rekrutuje przed świętami

Autor: dlahandlu.pl 20 listopada 2017 10:21

Tesco rekrutuje przed świętami Fot. Shutterstock.com

- Reagując na rosnącą liczbę klientów tuż przed świętami, załogi wybranych sklepów powiększają się o kilku lub kilkunastu pracowników. Dodatkowe zatrudnienie uzależnione jest od popularności danej lokalizacji oraz jej aktualnych potrzeb - poinformowało biuro prasowe Tesco.

- Obecnie szukamy pracowników do zespołów w sklepach we Wrocławiu, Gliwicach, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Tychach, Bydgoszczy, Lublinie, Rudzie Śląskiej, Gdyni, Gdańsku. Aplikować można m.in. na stanowiska dostawcy sprzedaży internetowej, asystenta sprzedaży internetowej czy doradcy klienta - wyjaśnia biuro prasowe Tesco.

Tesco szuka pracowników także poprzez platformę EShift. - To platforma umożliwiająca złożenie aplikacji do pracy sezonowej w Tesco na umowę zlecenie. Jest to rozwiązanie kierowane głównie do studentów i osób szukających pracy dodatkowej. Poprzez ten system zleceniobiorca otrzymuje powiadomienia o dostępnych godzinach pracy w wybranym przez siebie sklepie, aby połączyć pracę w Tesco z innymi obowiązkami - informuje biuro prasowe Tesco.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane