Tesco rozwija kategorię nabiału. 177 nowych produktów w ofercie

Autor: dlahandlu.pl 27 lutego 2018 10:27

Tesco wprowadza do swojej oferty liczne nowości. W gamie produktów nabiałowych Tesco debiutuje łącznie 177 nowych produktów, z czego 45 to marka własna Tesco.

– Klienci coraz chętniej skłaniają się ku zdrowemu stylowi życia, co przekłada się na ich zwyczaje żywieniowe i skłonność do próbowania rynkowych nowości – mówi Petr Wagner, menedżer kategorii Nabiał w Tesco. – Gdy klient decyduje się na zakup jogurtu, pojawi się wiele pytań. Ile dodanego cukru zawiera kubek? Czy w jogurcie znajdę korzystne bakterie? Ile białka zawiera jogurt? Wszystkie te pytania zadawaliśmy sobie i my, przy okazji budowania naszej nowej oferty – dodaje.

Nowości Tesco w kategorii nabiałowej to m.in. naturalny jogurt z bakteriami bifidobacterium czy też mleczne napoje w wielu smakach z probiotycznymi bakteriami l. paracasei. Kolejną z nowości jest szeroka gama wprowadzonych do Tesco serów, m.in. słowackiej Parenicy, czyli wysokobiałkowego, tradycyjnego, parzonego sera o bardzo delikatnym smaku. Nowością jest również Ementaler wyprodukowany w Szwajcarii dla Tesco oraz Pecorino Romano wyprodukowany dla Tesco we Włoszech.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane