PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Tesco też chce mieć małe sklepy. Uruchamia testowy punkt express na stacji Orlen

Autor: dlahandlu.pl 28 października 2014 11:15

Tesco też chce mieć małe sklepy. Uruchamia testowy punkt express na stacji Orlen

PKN ORLEN i Tesco testują nowy format sklepu typu convenience na stacjach sieci ORLEN. Pierwszy obiekt w tej konwencji został otwarty na ul. Bennetta 2 w Warszawie, przy lotnisku Okęcie. W planach jest stworzenie 10 sklepów Tesco Express na wybranych stacjach paliw ORLEN w Warszawie, Łodzi i Krakowie. Program testowy potrwa rok.


Tesco Express na stacjach ORLEN to nie tylko nowa marka i wnętrze, ale znacznie poszerzony asortyment: w tym świeże produkty - owoce i warzywa na wagę, produkty brandowe i marki własne firmy Tesco. W Tesco Express będzie obowiązywał zarówno z programu lojalnościowego Vitay (ORLEN), jak i Clubcard (Tesco).
- Liczymy, że efekty naszej współpracy spotkają się z uznaniem naszych obecnych klientów i zachęcą nowych nabywców do odwiedzania stacji naszej sieci - powiedział Marek Balawejder, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej PKN ORLEN.
- Postanowiliśmy zaproponować klientom nową jakość w segmencie convenience, bazującą na testowej współpracy silnych i doświadczonych partnerów, jakimi są Tesco i PKN ORLEN" - powiedziała Beata Gadamska, dyrektor zmian biznesowych, odpowiedzialna za program convenience w Tesco Polska.
W Wielkiej Brytanii w formule Tesco Express (sklepów convenience do 200 mkw.) działają 1,672 placówki, z czego w ostatnim roku powstało 125 takich sklepów. Za granicą Tesco współpracuje z koncernem paliwowym Esso, przy prowadzeniu sklepów przystacyjnych.

Sklepy na stacjach paliw prowadzi także Carrefour we współpracy z Łukoilem. Wcześniej podobny projekt prowadzony był przez Carrefour z siecią BP. Małe sklepy convenience na swoich stacjach paliw prowadzi także sieć Intermarche.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Ty i ja 2015-06-20 08:01:42

  a ja pracuje i jestem zadowolony ze współpracy z nowymi kolegami z Tesco Express

  Mam zniżki i mogę zrobić zakupy do domu w pracy

 • marko 2015-04-28 04:48:01

  Ciekawe kto bedzie tam chciał pracować, zwłaszcza, ze jak poczytałem na gowork.pl/opinie_czytaj,6979 pracownicy zarabiaja psi grosz.

 • biedak 2014-11-10 21:59:05

  chemik , ty biedaku....

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,09

 • Śr

  2,58

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane