Tesco tworzy stoiska, gdzie będzie można sprawdzić jakość owoców i warzyw

Autor: dlahandlu.pl 7 czerwca 2016 10:37


Tesco wprowadziło nową usługę, która umożliwia klientom spróbowanie owoców i warzyw jeszcze przed zakupem.

Po kilku miesiącach testów, Tesco zdecydowało się na wprowadzenie nowej usługi i daje klientom możliwość skosztowania produktów przed ich zakupem. Teraz dzięki stoiskom „Spróbuj Zanim Wybierzesz” klienci w ponad 80 hipermarketach w Polsce sami mogą przekonać się o jakości produktów.

Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez firmę badawczą TNS*, dla ponad 67% Polaków jakość produktów jest bardzo ważna, a 72% badanych uważnie sprawdza i ogląda to co kupuje.

Od 6 czerwca klienci odwiedzający jeden z 80 hipermarketów będą mogli spróbować produktów przygotowanych dla nich na specjalnych stoiskach. Przy każdym ze stoisk będzie obecny specjalnie wyszkolony pracownik, który będzie mógł opowiedzieć więcej o produktach, a nawet podzielić się przepisami.

W pierwszym tygodniu, do 12 czerwca, klienci będą mieli okazję spróbować pomidorów lub melonów, dowiedzieć się czegoś więcej o pochodzeniu produktów i o tym, jak przyrządzić z nich sałatki, dania czy przekąski dla dzieci.

Stoiska „Spróbuj Zanim Wybierzesz” są nowością na rynku – mówi Adrienn Kurucz, dyrektor ds. innowacji i marki własnej na Europę Środkową. Klienci z ponad 340 sklepów Tesco w Europie będą mogli podejmować decyzje zakupowe w oparciu o wygląd produktu ale także jego smak i jakość - dodaje Kurucz.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • klient 2016-06-19 12:00:01

  Byłem w Tesco Sochaczew ale tam nic niema tylko zgniłe owoce,pomarszczone rzucanie jedno na drugie aż się nie chce patrzeć na tym nie ma odpowiedniej osoby na tym stanowisku pracy .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,99

 • Śr

  1,56

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane