Tesco wprowadza ubezpieczenie dla zwierząt domowych

Autor: dlahandlu.pl 3 kwietnia 2017 13:53

Po dwóch latach od wprowadzenia polisy na wypadek kradzieży roweru, Tesco wraz z firmą Link4 wprowadza ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wraz z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ukąszeniu kleszcza czy owadów oraz polisę Assistance dla zwierząt domowych.

Jak wskazują dane Polskiej Izby Ubezpieczeń, w okresie od stycznia do września 2016 dodatkową polisę wybrało 30% więcej Polaków niż jeszcze rok wcześniej*. W ciągu ostatnich dwóch lat klienci Tesco kupili ponad 130 tysięcy rowerów z ubezpieczeniem od kradzieży.

Tesco w połowie marca wprowadziło zupełnie nowe ubezpieczenie zwierząt domowych od następstw nieszczęśliwych wypadków, a w kwietniu poszerzy ofertę o ubezpieczenie osób od następstw nieszczęśliwych wypadków w tym na wypadek powikłań po ukąszeniach kleszczy i owadów.

„W przypadku nowego ubezpieczenia zwierząt domowych w razie nieszczęśliwego wypadku psa lub kota możemy liczyć na: organizację wizyty u weterynarza, transport do i z placówki weterynaryjnej oraz pokrycie kosztów wizyty weterynaryjnej. Ubezpieczenie jednego czworonoga to koszt 5,75 zł za miesiąc co rocznie daje 69 zł.” – mówi Mikołaj Kozieł, dyrektor rozwoju sprzedaży B2B.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane