Tesco: Współpraca ze związkami zawodowymi oparta na otwartości i dialogu

www.portalspozywczy.pl 23 maja 2017 16:33

Związki zawodowe działające w sieci Tesco Polska zapowiadają na 25 maja początek protestów części pracowników sklepów Tesco. Pracownicy domagają się wzrostu wynagrodzeń w kwocie wyższej niż zaproponował zarząd Tesco. Jak komentuje działania części pracowników sieć Tesco Polska? - Kwestie dotyczące wynagrodzeń, świadczeń dodatkowych czy warunków pracy są dla nas kluczowe, chcemy bowiem być firmą konkurencyjną, o doskonałym poziomie obsługi klienta. Nasza długoletnia współpraca ze związkami zawodowymi oparta jest na otwartości i dialogu - poinformowało serwis portalspozywczy.pl Tesco Polska.

- Po ubiegłorocznej podwyżce, najniższe miesięczne wynagrodzenie w strukturach Tesco wynosi 2295 zł brutto na pełny etat dla osób z co najmniej 12-miesięcznym stażem pracy - informuje serwis portalspozywczy.pl sieć Tesco Polska.

- W naszej firmie zatrudniamy ponad 26 tys. pracowników na podstawie umów o pracę. Szczegóły dotyczące planu wynagrodzeń na rok 2017/18 planujemy przekazać naszym koleżankom i kolegom w ciągu kilku najbliższych tygodni - podaje Biuro Prasowe Tesco Polska.

- Wierzymy, że wewnętrzna dyskusja jest najlepszym sposobem budowania dialogu i wzajemnego zrozumienia, pozwolimy sobie zatem nie odnosić się do zapowiadanych przez organizacje związkowe działań - informuje sieć.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,97

  • Min

    2,25

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8293

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane