PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Tesco współpracuje z Brandbank

Autor: www.dlahandlu.pl 9 lipca 2012 10:15

Brandbank, firma zajmująca się tworzeniem i dystrybucją danych produktowych, współpracuje z Tesco przy uruchomieniu sklepu internetowego dla polskich klientów. Usługa oferowana przez Tesco wystartowała w czerwcu.

Usługi firmy Brandbank pozwalają Tesco zapewnić użytkownikom e-sklepu dostęp do aktualnych i dokładnych informacji o oferowanych produktach. W Polsce Brandbank blisko współpracuje z dostawcami Tesco, w celu stworzenia bazy zawierającej informacje produktowe i zdjęcia, które są na bieżąco aktualizowane.

- Z perspektywy Tesco, Brandbank jest bardzo ważnym źródłem dokładnych i aktualnych danych o produktach. Jest to niezwykle istotne jeśli chcemy umożliwić konsumentom wygodne zakupy w sieci. Jesteśmy świadomi, że przy zakupie bardzo wielu produktów klienci spędzają więcej czasu czytając opis produktu on-line niż kiedy ma to miejsce w sklepie. Dlatego zachęcamy naszych dostawców do współpracy przy kompletowaniu rzetelnych i atrakcyjnych informacji produktowych - powiedział Rafał Trawicki, kierownik ds. marketingu w dziale dprzedaży internetowej w Tesco.

Brandbank zajmuje się tworzeniem i dostarczaniem informacji o produktach w formie cyfrowej. Z usług firmy korzystają europejscy detaliści, właściciele międzynarodowych marek oraz setki mniejszych lokalnych producentów.

Czytaj również:  Tesco rusza ze sklepem internetowym, promocyjna cena dostawy to 98 groszy

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane