Tesco z krótszymi godzinami otwarć hipermarketów

www.portalspozywczy.pl 23 września 2015 19:46

Dave Lewis, prezes sieci Tesco podjął decyzję o skróceniu godzin otwarcia sklepów w Wielkiej Brytanii. W minionym roku podobny ruch Tesco wykonało w Irlandii. Nie wiadomo jeszcze, czy sieć podąży tą samą drogą w kolejnych krajach - donosi The Grocer.

Jak dotąd w 400 hipermarketach Tesco (formaty Tesco Extra i Superstore) w Wielkiej Brytanii zakupów można było dokonywać przez całą dobę. Sklepy Tesco notujące najniższą sprzedaż w godzinach nocnych od teraz otwierane będą w Wielkiej Brytanii o godzinie 6 rano, a zamykane o północy. Na początek zmiany zostaną wprowadzone w dwóch sklepach Tesco Extra (firma nie zdradziła, o jakie dokładnie lokalizacje chodzi), ale można spodziewać się, że wkrótce podobne zmiany wejdą w życie w następnych placówkach.

więcej www.portalspozywczy.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • MS. 2015-09-24 08:59:53

  @emeryt Nie wiem na co narzekają pracownicy, i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Mnie jako klienta denerwuje, że nocami w Tesco panuje okropny bajzel. Alejki pozastawiane jakimiś pudłami, wszędzie walają się śmiecie, papiery i folie. Ja rozumiem, że towar kiedyś na półki trzeba powykładać, ale jak ludzie maja w takich warunkach robić zakupy, jak nawet wózkiem trudno przejechać? Niech zamkną sklep na te 4 - 5 godzin i takie sprawy załatwiają.

 • emeryt 2015-09-24 03:38:48

  To dobry pomysł, bo w nocy sklep zazwyczaj stoi pusty, nawet na forum pracowniczym gowork.pl/opinie_czytaj,6979 pracownicy na to narzekają. Tu nie chodzi o utrzymanie pracownika, ale o energię.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,37

 • Min

  1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane